fbpx

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn se nachází v nadmořské výšce 715 až 1310 m. Je jedním z nejkrásnějších, nejnavštěvovanějších horských středisek a také nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách. Nabízí široké možnosti ubytování a přitom si stále zachovává charakter původního horského městečka. Nachází se v blízkosti severní hranice s Polskem, v centru pohoří Krkonoše (necelých 150 km od Prahy).

V zimní sezóně nabízí lyžování v pěti areálech – Svatý Petr, Medvědín, Hromovka, Horní Mísečky a Labská, dohromady přes 27 km sjezdových a 75 běžeckých tratí. Vedle toho jsou k dispozici  sáňkařská dráha, snowtubing, psí spřežení, sněžné skútry, zimní paragliding nebo jízda na saních tažených koňmi. V rámci celého skiareálu platí jednotný skipass a spojují jej pravidelné linky ski-busů. 

V letní sezóně je možné ujít desítky kilometrů po horských cestách, které protínají Krkonošský národní park. Lanovky na Medvědín a Pláně umožňují turistům rychlý přístup na hřebeny Krkonoš. Oblíbenou letní aktivitou je jízda na horských kolech. Ve Špindlerově Mlýně lze rovněž provozovat minigolf, tenis, squash, plavání v krytých bazénech, jízdu na koních, na loďkách, na bobové dráze, paragliding a řadu dalších kratochvílí.

Den je možné zpestřit návštěvou mnoha restaurací, barů a hospůdek, případně si dopřát masáž, zahrát bowling. Večer ve Špindlerově Mlýně jen tak nekončí.

Přejeme Vám příjemnou cestu a pobyt ve Špindlerově Mlýně.