Špindlerův Mlýn se nachází v nadmořské výšce 715 až 1310 m. Je jedním z nejkrásnějších, nejnavštěvovanějších horských středisek a také nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách. Nabízí široké možnosti ubytování a přitom si stále zachovává charakter původního horského městečka. Nachází se v blízkosti severní hranice s Polskem, v centru pohoří Krkonoše (necelých 150 km od Prahy).

Špindlerův Mlýn hostí mnoho místních ale i mezinárodních závodů a soutěží, jak v zimě, tak v létě.

V zimní sezóně se zde nabízejí skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě. Lanovky a vleky obsluhují přes 27 km sjezdových tratí a 75 běžeckých tratí, které jsou odstupňovány podle délky a náročnosti. 4 km dlouhá sáňkařská dráha, snowtubing, psí spřežení, sněžné skútry, zimní paragliding, jízda na saních tažených koňmi a jiné.

V letní sezóně nabízí přes 200 km horských cest, které protínají Krkonošský Národní park. Lanovky na Medvědín a Pláně umožňují turistům rychlý přístup na hřebeny Krkonoš. Dalšími letními aktivitami provozovanými ve Špindlerově Mlýně a okolí jsou turistika nedotčenou horskou přírodou nebo jízda na horských kolech, pro které se nabízejí dobře vyznačené cesty. Dále minigolf, tenis, squash, střelnice, plavání v krytých bazénech, jízda na koních, jízda na loďkách, bobová dráha, paragliding – tandemparagliding, motorový paragliding …….

Po sportu se můžete potěšit návštěvou mnoha restaurací, barů a hospůdek, nebo si dopřát masáž, zahrát bowling …… Noční život ve Špindlerově Mlýně nepostrádá opravdu nic.

Po denním sportu si dozajista každý najde nějakou zábavu.

Přejeme Vám příjemnou cestu a pobyt ve Špindlerově Mlýně.